Twee bananendozen met meer dan 28 kilo cocaïne zijn per ongeluk in een supermarkt in Beieren beland. Blijkbaar hebben smokkelaars zich ergens bij het verwisselen van de drugs ter waarde van 1,4 miljoen euro vergist, zegt een woordvoerder van de Beierse recherche. De drugs werden woensdag door een medewerkster van de supermarkt ontdekt toen ze de bananen uitpakte. Onder een dunne laag bananen lagen gele pakjes verstopt. Het fruit en de drugs waren via Antwerpen uit Colombia in het Beierse stadje Illertissen beland. In andere bananendozen die bij de supermarktketen in Beieren en Baden-Württemberg waren afgeleverd, trof de politie geen verdere verdachte waren aan.
Je zal het maar vinden . . . wordt je geloofd? Of opgepakt?
Las laatst een verhaal van iemand die een camper had gekocht, tweedehands. Er al jaren mee door Europa reed toen hij eens ging verbouwen. Na verwijderen van een wand bleken er drugs achter te zitten. Reed hij dus al jaren mee rond . . . .
Dus dan zijn de dozen bananen die eigenlijk voor die supermarkt waren bestemd nu dus in handen van de drugshandelaren. Misschien kunnen dit het nog proberen te verkopen als een nieuw soort drug.
ik zou de gezichten van die smokkelaars wel eens willen zien als ze ontdekken dat hun buit enkel uit bananen bestaat kunnen ze voorlopig geen banaan meer zien
en daar zit je dan, als drugssmokkelaar, met 2 kratten bananen XD verkopen kan je ze niet, want t valt nog al op als je als particulier 2 kratten bananen verkoopt na dit verhaal.. dus dat wordt de komende week heel veel bananen eten!
Als je niet in die kringen thuis bent, dan heb je niets aan die coke, dus bellen ze de politie. Als je dan zo dom bent om er mee te gaan leuren, kom je ook nog in de gevangenis...
Gaan met die banaan! Een paar snuifjes coke en jullie blijven,bananen, dames! Weg met de vibrators en terug naar de natuur ik spreek namens het vibrator bevrijdingsfront! s,v,p, niet het rode driehoekje aanklikken, denk toch liever aan die andere,driehoek,daar ben ik vierkant voor!
Tja, als ze geen bananen lusten is wel een marteling voor hun om ze op te moeten eten natuurlijk!
Ach, dat valt me nou weer tegen. Ik had op zijn minst verwacht dat ze de marathon moesten lopen op een traject bezaaid met bananenschillen of zo..... Eten is zo banaanl!
lekker, als bedrijf had je daar veel geld mee kunnen verdienen, het zou pas grappig zijn als de dealers de cocaine in de bananen hadden gestoptzou er een spontane explosie aan mensen zijn die verslaaft zijn geraakt aan bananen