Het zijn anders mooie bloemen hoor. En nuttige bloemen. Het is trouwens één van de eerste soorten planten die de mens gecultiveerd heeft. Men is er in de verre prehistorie ermee begonnen toen we nog in bontvelletjes rondliepen.
Misschien waren het gewoon hennepplanten of bladeren? en is al bewezen dat ze van het veel THC producerende soort zijn? Voor olie, kleding, touw en voeding wordt er veel hennep (legaal) geteeld in Nederland!
@Yulian: Uit een ander artikel komt het volgende: "Bij een inval vond de politie geld en zakjes wiet." Duidelijke zaak dus. Maar... Het kan altijd erger, een vorige eigenaar van een bloementoko op de Amsterdamsestraatweg had in een hok achter zijn toko een complete kwekerij Dag zaak, dag inkomen, heidiehow bijstand
Dat ´ie ´t aan minderjarigen verkocht is niet goed te praten, maar verder vind ik dit bericht niet schokkend, noch raar. Het zijn tenslotte ook maar plantjes, en toevallig van het soort waar je aardig wat aan kan verdienen.