vliegtuigen gaan langer mee dan auto's, veel van de Boeing 747-toestellen van de eerste series vliegen ook nog, maar normaal gesproken worden die heel vaak nagekeken en onderhouden.... voor vliegtuigen met allerlei oorlogstuig aan boord, die nog stammen uit een land dat niet meer bestaat zou dit dubbel moeten tellen
Ze gebruiken daar ook alleen maar oude rotzooi! Dan zijn dit soort ongelukjes onvermijdelijk he? Wel stom van de piloot om de schietstoel niet te gebruiken. Of was die ook al defect?
Quote Tazmanian Devil: Wel stom van de piloot om de schietstoel niet te gebruiken. Of was die ook al defect?
Nou ik denk dat de goede man (kyrie eleison ) daar geen tijd voor heeft gehad. Hij drukte op dat ene knopje en voordat hij begreep dat er iets niet goed was gegaan ontplofte zijn toestel al .