Brasserie De Jongens van Almere in Almere is door toeval met een vreemde wc-bevinding in het nieuws gekomen. Het horecabedrijf heeft twee damestoiletten bij elkaar gevoegd. Nu kunnen vrouwen stereo plassen.
Eigenaar René Josso van de brasserie  plaatste uit nood twee damestoiletten in één ruimte. Het levert hem vrijwel alleen maar positieve reacties op.
'We hadden al een indeling gemaakt van de dames- en herentoiletten, toen de gemeente met een aanvullende eis kwam. We hebben vervolgens, om ruimte te winnen, twee damestoiletten bij elkaar gevoegd', aldus Josso. 
 De reacties zijn nagenoeg allemaal positief. ‘Vrouwen vinden het leuk om samen naar toilet te gaan. De een zit dan op de wc, terwijl de ander haar haar kamt. Nu kunnen ze stereo plassen. Wel zo gezellig’. 

 
Oud Moderator
 
 Nou, waarschijnlijk ben ik dan geen echte vrouw... Mij niet gezien hoor, hou wel van mijn privacy op het toilet 










.