Twee cheeta-jongen die uit een dierentuin bij het Oostenrijkse Salzburg waren ontsnapt, zijn binnen een dag teruggekeerd naar hun hok omdat ze reageerden op gebrul van hun moeder. De dieren grepen de vrijheid nadat waarschijnlijk jongeren de deur van hun hok hadden opengezet. De politie ontdekte de loslopende jonge cheeta's niet veel later en alarmeerde de dierentuin. Net voordat een plan werd uitgevoerd om de dieren te verdoven, reageerden ze op hun moeder die de cheeta's met luid gebrul naar huis dirigeerde. Volgens de zoo waren de dieren blij dat ze weer thuis waren.
Quote Alev: Eigenlijk zou ik het geluid wat een cheetah maakt geen gebrul noemen. 't Is meer gepiep.
Inderdaad! En even googlen maakt duidelijk dat het juist de jongen waren die hard om hun moeder riepen. Ze wilden zelf graag terug de dierentuin in, omdat ze hun moeder misten. Maar een 'brullende' cheetah? No way!
Zou kunnen, ik heb vrienden uit R'dam en A'dam gehad die gewoon "Houdoe" zeiden als we afscheid namen, een meer Brabants woord kun je niet vinden Ik maakte er altijd een sport van om mijn vrienden in den lande wat Brabantse woorden te leren. Als je zelf consequent "houdoe" blijft zeggen als je maat "doeidoei" zegt dan zal hij 10 tegen een op zeker moment "houdoe" gaan zeggen