Echtpaar zet elke avond de auto in de woonkamer: Als er niks op tv is, kijk ik naar mijn auto
Een Belgisch echtpaar parkeert elke avond hun geliefde oranje BMW gezellig in de woonkamer. ,,Als er op tv iets is dat ik niet graag zie, kijk ik naar mijn auto”, vertelt Patrick in ‘Iedereen Beroemd’ op Eén, een tv-programma van de Belgische omroep VRT. ,,Ik kijk de laatste tijd vaker naar mijn auto dan naar de tv.‘’
Elke dag gaat de schuifpui open. ,,Hij staat hier altijd binnen”, vertelt Patrick. ,,Het is eigenlijk een beetje als een meubelstuk. Een rijdend meubelstuk.” Zijn vrouw Martine knikt instemmend. ,,Voor ons is dit geen gebruiksvoorwerp”, zegt ze. ,,Het is meer een sieraad. En vooral als je zo'n auto volledig zelf gerestaureerd hebt, heeft het nog veel meer waarde. Het zou zonde zijn als hij in een hoek in de garage zou staan, onder een zeil. Dan heeft eigenlijk niemand er iets aan.”
Martine zegt dat de klassieker voor het echtpaar ook een beetje nostalgie is. ,,Toen die auto gemaakt werd, was ik nog maar 24‘’, vult Patrick enthousiast aan. ,,Als ik naar die auto kijk, voel ik me weer 24.”
Foto@Mamsie: Ik gebruik mijn geliefde iPad als elektronische boekenlezer. Ik heb in de loop der afgelopen jaren zo'n 9000* boeken verzameld in mijn digitale bibliotheek en gebruik een professioneel programma om mijn boeken te lezen, (betere fonts etc.).
Ik lees elke dag! Soms een half uur, soms een paar uur, maar lezen doe ik. Het is van kindsbeen af een passie van mij.
Ik lees het liefst op de slaapkamer, Ayla, mijn teefje, ligt dan naast mij tevreden te sluimeren, de airco staat te zoemen en houdt de temperatuur op een zeer draaglijke 25 graden en als klap op de vuurpijl is mijn douch/toilet en-suite! Ik hoef zelfs niet weg om te pissen!

Dat is echt Genieten!

Overigens, als een sidenote: Ik lees regelmatig dat mensen klagen over Apple producten. Zelf heb ik dus o.a. een iPad, ik gebruik dat ding inmiddels al bijna 8 jaar dagelijks!! Het enige wat er aan mankeert is dat ik het speakertje jaren geleden heb opgeblazen, maar voor de rest werkt hij nog zoals op de eerste dag! Apple is duur, ontegenzeglijk, maar het is wél kwaliteitsspul!

*
(Even gecheckt, ik heb inmiddels 9879 boeken in mijn digitheek 
)
.
Laatste edit 25-01-2020 00:36
@HoLaHu: Goh, dat die nog bestaan zeg

Je zou toch haast denken dat met het vrijelijk beschikbaar komen van internet de bibliotheken hun langste tijd gehad zouden hebben.
Je kunt zowat alles vinden en boeken kun je volop downloaden. En ik weet het wel, een boek in je handen hebben en het papier kunnen ruiken heeft ook wel wat maar voor mensen zoals ik is het internet natuurlijk een zegen!
Bovendien, als je eenmaal gewend bent aan een E-book reader dan is het net zo lekker lezen als een gewoon boek. Na wat experimenteren heb ik uitgevogeld dat voor mij een zwarte achtergrond met een wit lettertype het fijnst lezen is.
Maar dat kan natuurlijk van persoon tot persoon verschillen. Zwarte letters op een witte achtergrond, dus zoals je met gewone boeken hebt, vind ik minder fijn, persoonlijk.. Maar dat heeft w.s. mede te maken met mijn Staar.. Nog een paar manden, hopelijk!
aan.