In Pakistan is een man gearresteerd die zijn pasgeboren dochter levend begraven zou hebben. Dit zou hij gedaan hebben omdat ze mismaakt zou zijn. Dat schrijft persbureau AP.
Afgelopen donderdag werd het meisje geboren in een ziekenhuis in Kacha Khoh, in de oostelijke provincie Punjab. De politie stelt dat de man tegen familieleden heeft gezegd dat het kind doodgeboren was.
De baby begon tijdens de begrafenisdienst in een moskee echter te huilen. Hierop zei de geestelijke - die de dienst leidde - tegen de man dat hij zijn dochter naar het ziekenhuis moest brengen.
Toen de vader desondanks naar de begraafplaats toog om het kind te begraven stapten getuigen naar de politie. Die viel het huis van de man binnen, en arresteerde hem. Zijn echtgenote wist niets van zijn plannen.
De politie verklaarde het lichaam van het meisje te zullen opgraven en lijkschouwing te laten verrichten. Indien de vader schuldig wordt bevonden aan moord kan hij de doodstraf krijgen.
.
ookal is het een klein kindje,begraven is toch geen 2 sec werk?! Hoe kan het dat er getuigen bij waren en die dan NA het feit naar de politie gaan??
Oudgediende
.... Je bloedeigen kind zo behandelen.
^%&) mijn kruit verschoten... Vandaag doe ik relaxed.. 


